Milena Rohacewicz Milena Rohacewicz
kosmetolog
Ukończyła studia na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest również absolwentką studiów podyplomowych o specjalności SPA and WELLNES w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych: laser lightsheer duet, ipl/vpl, endermologia, thermolifting, Soprano Ice Platinium oraz w zabiegach kosmetologicznych, takich jak: pielęgnacja twarzy i ciała marek Meder Beauty, Herla, Is Clinical, a także peelingach medycznych.
Praca kosmetologa to dla niej nie tylko wykształcenie i zdobyte doświadczenie, ale co najważniejsze - pasja.
"Nieustanie poszerzam swoją wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Największą satysfakcję w pracy kosmetologa sprawia mi zadowolenie pacjenta i poszerzające się grono stałych klientek" - dodaje.
W pracy ceni kontakt z ludźmi. Podczas zabiegu udziela profesjonalnych konsultacji kosmetologicznych, aby pomóc pacjentom w doborze programów zabiegowych oraz tworzeniu pielęgnacji domowej.
Agata Słubik Agata Słubik
kosmetolog
Absolwentka kosmetologii i promocji zdrowia. Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz modelujacych sylwetkę, stale podnosząc kwalifikacje z tego zakresu. Poza kosmetologią interesuje się również medycyną estetyczną.
"Empatia i wrażliwość jakie posiadam, pomagają w pełni zrozumieć potrzeby klienta i szczerze doradzić najefektywniejsze metody, w odpowiedzi na ich oczekiwania. Praca jest niewątpliwie moją pasją, a zaangażowanie i serce jakie w nią wkładam, doceniane są w postaci sympatii i zaufania ze strony klientów, za co serdecznie dziękuję" - mówi o sobie Agata.

257-nasz-zespol

lek. med. Piotr Ginter
specjalista chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej
Lekarz, który wspólpracuje z Velvet Clinic od samego początku. Pacjenci go wprost uwielbiają, a profesjonalizm i opanowanie sprawia, że chętnie do niego wracają.
Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (II stopień specjalizacji choroby wewnętrzne). Ekspert z zakresu medycyny estetycznej i anti- aging. Wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas licznych szkoleń i konferencji (laser frakcyjny CO2, osocze bogatopłytkowe). Specjalizuje się w zabiegach usuwania i wypełniania zmarszczek, mezoterapii igłowej, lipolizie, modelowaniu i powiększaniu ust.
Swoją aparycją i uśmiechem zaraża pacjentów oraz personel kliniki. Zawsze służy wiedzą i doświadczeniem. Wizyta u doktora przebiega w miłej atmosferze, a patrząc na pacjenta holistycznie, jest w stanie zaproponować terapię, która będzie najkorzystniejsza.

Adam Skowroński

Dr n. med. Adam Skowroński
specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologia Lekarska z Medycyną Estetyczną. W 2004r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2009 r. zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty chirurga.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society for Laser Dermatology oraz wieloletnim pracownikiem naukowo – dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związany jest ze Śląską Wyższą Szkołą Medyczną, gdzie prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne „Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej” dla słuchaczy studiów podyplomowych. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej stale poszerza uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w kraju i za granicą. W Velvet Clinic specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystujących urządzenia laserowe i RF, zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz mezoterapii igłowej. Zajmuje się również estetycznym usuwaniem wszelkiego rodzaju zmian skórnych za pomocą technik chirurgicznych i laserowych. Ponad wszystko przedkłada bezpieczeństwo pacjenta i jego komfort podczas zabiegu.

196-nasz-zespol

lek. med. Mariusz Klincewicz
Specjalista chirurg
Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie w 2002 roku otrzymał dyplom i tytuł lekarza. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Klatki Piersiowej i Onkologicznej w USK im WAM w Łodzi.
W kręgu zainteresowań doktora jest flebologia estetyczna. Wiedzę i doświadczenie o tej dziedzinie chirurgii zdobywał podczas licznych szkoleń i konferencji. Wykonuje zabiegi skleroterapii naczyń żylnych pod kontrolą usg.
Dodatkowo interesuje się chirurgią laparoskopową i proktologią.

197-nasz-zespol lek. med. Kinga Rośniak-Gasińska
specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w chirurgii ogólnej. Od początku swojej pracy zawodowej pracuje w jednej z najlepszych klinik chirurgicznych w Polsce - Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Łodzi. Poza tym zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.
Ukończyła studia podyplomowe „Kosmetologia lekarska z medycyną estetyczną”. Ma na swoim koncie wiele kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Stale rozwija swoje umiejętności biorąc udział w specjalistycznych kursach czy konferencjach.