Blog


Na czym polega zabieg zamykania naczynek?


Widoczne naczynka znacznie pogarszają wygląd skóry. Są nie tylko nieestetyczne, ale także mogą być przyczyną pojawiania się żylaków. Jest to bardzo nieprzyjemne i groźne schorzenie, które może mieć przykre konsekwencje w przyszłości. Na szczęście, na rynku dostępne są różnego rodzaju zabiegi, które polegają na usuwaniu naczynek, poprzez ich zamykanie. Zamykanie naczynek jest niezwykle skuteczne, a jego przebieg jest nieinwazyjny.

Laserowe zamykanie naczyń - nowoczesny i najskuteczniejszy sposób na naczynka

Skomplikowane operacje, polegające na usuwaniu żylaków mogą uszkadzać tkanki, trwają długo i wymagają wprowadzenia pacjenta w narkozę. Jednakże można tego uniknąć. Szybka interwencja w momencie pojawienia się naczynek może być ratunkiem dla skóry. Nowoczesne zabiegi zamykania naczynek krwionośnych cieszą się coraz większą popularnością. Są one prawie bezbolesne, szybkie i bardzo efektywne. Zabieg zamykania naczynek polega na pochłonięciu przez naczynie, a dokładnie przez chromofor-hemoglobinę, energii lasera. Zabieg przynosi szybkie efekty już po jednym zabiegu, a pacjent musi pamiętać o chłodzeniu, stosowaniu maści z pantenolem, delikatnym traktowaniu skóry bezpośrednio po nim.

Skóra piękna i zadbana

Warto zaznaczyć, że profesjonalnie przeprowadzony zabieg zamykania naczyń, pozwala na uzyskanie długotrwałych efektów. Zamknięcie naczynka umożliwia zredukowanie rumienia, trądziku różowatego czy naczyniaków.

Skorzystanie z ofert specjalistów gwarantuje bezpieczeństwo, sterylność i jakość wykonanego zabiegu. Laserowe zamykanie nie trwa długo, a jego cena jest bardzo atrakcyjna, zwłaszcza jeżeli weźmie się pod uwagę wynikające z niego korzyści


Wróć do bloga