Blog


Endermologia Alliance


Endermologia Alliance jest jedyną bezinwazyjną mechaniczną stymulacją w formie masażu, która w naturalny sposób pobudza metabolizm komórkowy. Już po trzech zabiegach można osiągnąć widoczne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzenia cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Podczas zabiegu następuje również zmniejszenie obrzęków ciała poprzez stymulację układu żylnego i limfatycznego oraz usunięcie toksyn z naszego organizmu.

Endermologia Alliance jest najnowszym urządzeniem, które umożliwia intensywną i szybką stymulację tkanek skóry przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu zabiegu. Masaż przy użyciu endermologii Alliance pozwala wyszczuplić naszą sylwetkę i pozbyć się niepotrzebnej tkanki tłuszczowej nawet z takich miejsc, których nie zdołało się wymodelować poprzez ćwiczenia fizyczne.

Rozwiązanie wielu problemów

Endermologia Alliance pomaga w ujędrnieniu skóry zarówno w trakcie jak i  po diecie odchudzającej. Może być również stosowana do rozluźnienia napiętych mięśni, a dzięki temu do usuwania wielu dolegliwości bólowych z tym związanych. To co wyróżnia endermologię Alliance, to możliwość wykonania zabiegu przez kobiety w ciąży.

Urządzenie to posiada nowoczesne czujniki pozwalające na lepsze chwytanie tkanek podczas wykonywania zabiegu. Dzięki temu masaż staje się głębszy, a co za tym idzie bardziej  skuteczny. Poza tym zmieniony został sposób rozprowadzania fali podciśnienia, zamiast fali ciągłej mamy do czynienia z podciśnieniem przerywanym, co wpływa na zwiększenie komfortu zabiegu i zapewnia jego relaksacyjne działanie. Aby dodatkowo utrwalić i zwiększyć efekty przeprowadzanych zabiegów warto zarówno podczas kuracji, jak i po jej zakończeniu przestrzegać zasad dobrego odżywania oraz dostarczać organizmowi wystarczającej ilości wody.


Wróć do bloga