Blog


Właściwości komórek macierzystych


Rzadko kiedy zdajemy sobie sprawę, że posiadamy w swoim organizmie substancje o nieograniczonych możliwościach. Dobrodziejstwem tym są komórki macierzyste. Umiejętność ich wyodrębnienia zrewolucjonizowała świat medycyny, również estetycznej i regeneracyjnej.

Czytaj dalej


Jak pozbyć się blizn potrądzikowych?


Bardzo wiele osób, które w wieku młodzieńczym lub dorosłym dotknął trądzik, uskarża się na pozostałe blizny. Bardzo ważne jest podjęcie leczenia trądziku, ale duże znaczenie ma pozbycie się blizn potrądzikowych, które przypominają o przebytym problemie skórnym.

Czytaj dalej


Termolifting NIR - nieinwazyjne modelowanie twarzy i ciała


Współczesna medycyna estetyczna zapewnia nam coraz więcej możliwości skutecznej poprawy mankamentów urody bez konieczności przeprowadzenia długotrwałych, inwazyjnych zabiegów, które często obarczone są rekonwalescencją i ryzykiem powikłań. Z zastosowaniem nowoczesnych technologii oraz zaawansowanej wiedzy specjalistów można efektownie i bezboleśnie poprawić kondycję skóry twarzy i ciała poprzez ujędrnienie, regenerację i zniwelowanie drobnych zmarszczek.Termolifting NIR to jeden z przykładowych zabiegów wykonywanych w Klinice Medycyny Estetycznej i Laseroterapii Velvet Clinic, dzięki któremu można nadać skórze piękny, zdrowy wygląd.

Czytaj dalej


Jak skutecznie ujędrnić brzuch po ciąży?


Utrata jędrności, suchość i zwiotczenie skóry po ciąży i porodzie to zjawisko naturalne, a jednocześnie problem estetyczny, z którym borykają się młode mamy. Wielu kobietom trudno jest zaakceptować zmiany zachodzące na ciele i chciałyby jak najszybciej odzyskać dawną sylwetkę. Nie jest to proste, ale całkowicie możliwe.

Czytaj dalej


Endermologia Alliance


Endermologia Alliance jest jedyną bezinwazyjną mechaniczną stymulacją w formie masażu, która w naturalny sposób pobudza metabolizm komórkowy. Już po trzech zabiegach można osiągnąć widoczne efekty redukcji tkanki tłuszczowej, wygładzenia cellulitu oraz ujędrnienia skóry. Podczas zabiegu następuje również zmniejszenie obrzęków ciała poprzez stymulację układu żylnego i limfatycznego oraz usunięcie toksyn z naszego organizmu.

Czytaj dalej


Zimowa pielęgnacja twarzy


Zima to bardzo trudna pora roku dla skóry naszej twarzy. Niskie temperatury na zewnątrz oraz suche powietrze w pomieszczeniach mogą powodować pojawianie się na niej przesuszeń, podrażnień, a nawet uszkodzeń. Dlatego w tym czasie trzeba szczególnie o nią dbać i stosować takie zabiegi pielęgnacyjne, które przywrócą jej zdrowy wygląd oraz zabezpieczą przed niszczącym wpływem trudnych warunków atmosferycznych.

Czytaj dalej