Milena Rohacewicz Milena Rohacewicz
kosmetolog
Ukończyła studia na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest również absolwentką studiów podyplomowych o specjalności SPA and WELLNES w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.
Posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych: laser lightsheer duet, ipl/vpl, endermologia, thermolifting, Soprano Ice Platinium oraz w zabiegach kosmetologicznych, takich jak: pielęgnacja twarzy i ciała marek Meder Beauty, Herla, Is Clinical, a także peelingach medycznych.
Praca kosmetologa to dla niej nie tylko wykształcenie i zdobyte doświadczenie, ale co najważniejsze - pasja.
"Nieustanie poszerzam swoją wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Największą satysfakcję w pracy kosmetologa sprawia mi zadowolenie pacjenta i poszerzające się grono stałych klientek" - dodaje.
W pracy ceni kontakt z ludźmi. Podczas zabiegu udziela profesjonalnych konsultacji kosmetologicznych, aby pomóc pacjentom w doborze programów zabiegowych oraz tworzeniu pielęgnacji domowej.

Agata Słubik Agata Słubik
kosmetolog
Absolwentka kosmetologii i promocji zdrowia. Specjalizuje się w zabiegach laserowych oraz modelujacych sylwetkę, stale podnosząc kwalifikacje z tego zakresu. Poza kosmetologią interesuje się również medycyną estetyczną.
"Empatia i wrażliwość jakie posiadam, pomagają w pełni zrozumieć potrzeby klienta i szczerze doradzić najefektywniejsze metody, w odpowiedzi na ich oczekiwania. Praca jest niewątpliwie moją pasją, a zaangażowanie i serce jakie w nią wkładam, doceniane są w postaci sympatii i zaufania ze strony klientów, za co serdecznie dziękuję" - mówi o sobie Agata.


ulakosmetologvelvetclinic Urszula Smólska
kosmetolog
Absolwentka Wydziału Farmaceutycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej, endermologii, usuwaniu naczynek oraz przebarwień, a także zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez najlepsze marki kosmetologiczne, m.in: Light Sheer oraz Lumenis, Is Clinical, Meder Beauty i ELLA Profesional.
Ma bardzo dobry kontakt z pocjentami. "Podczas wykonywania zabiegów najchętniej rozmawiam z pacjentkami o korzyściach, jakie przyniosą dla ich cery i sylwetki, oraz o zaletach ze stosowania medycyny estetycznej w ogóle. Aby zachęcić pacjentki do skorzystania z innych zabiegów opowiadam o każdym, który polecam. Staram się wyjasnić, w jaki sposób przebiega zabieg, jakie możemy uzyskać efekty. Często przedstawiam je na własnym przykładzie" - mówi Ula.


Adam Skowroński

Dr n. med. Adam Skowroński
specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz studiów podyplomowych na kierunku Kosmetologia Lekarska z Medycyną Estetyczną. W 2004r. uzyskał tytuł doktora nauk medycznych. W 2009 r. zdał Państwowy Egzamin Specjalizacyjny uzyskując tytuł specjalisty chirurga.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, Towarzystwa Chirurgów Polskich, European Society for Laser Dermatology oraz wieloletnim pracownikiem naukowo – dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Obecnie związany jest ze Śląską Wyższą Szkołą Medyczną, gdzie prowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne „Lasery i inne źródła energii w medycynie estetycznej” dla słuchaczy studiów podyplomowych. Wiedzę z zakresu medycyny estetycznej stale poszerza uczestnicząc w licznych kursach i kongresach w kraju i za granicą. W Velvet Clinic specjalizuje się w zaawansowanych technikach odmładzania skóry wykorzystujących urządzenia laserowe i RF, zabiegach z użyciem osocza bogatopłytkowego, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego oraz mezoterapii igłowej. Zajmuje się również estetycznym usuwaniem wszelkiego rodzaju zmian skórnych za pomocą technik chirurgicznych i laserowych. Ponad wszystko przedkłada bezpieczeństwo pacjenta i jego komfort podczas zabiegu.


lek. med. Mariusz Klincewicz
Specjalista chirurg
Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi, gdzie w 2002 roku otrzymał dyplom i tytuł lekarza. Doświadczenie zawodowe zdobywał m. in. w Klinice Chirurgii Ogólnej, Klatki Piersiowej i Onkologicznej w USK im WAM w Łodzi.
W kręgu zainteresowań doktora jest flebologia estetyczna. Wiedzę i doświadczenie o tej dziedzinie chirurgii zdobywał podczas licznych szkoleń i konferencji. Wykonuje zabiegi skleroterapii naczyń żylnych pod kontrolą usg.
Dodatkowo interesuje się chirurgią laparoskopową i proktologią.


lek. med. Kinga Rośniak-Gasińska
specjalista chirurg, lekarz medycyny estetycznej
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Specjalizuje się w chirurgii ogólnej. Od początku swojej pracy zawodowej pracuje w jednej z najlepszych klinik chirurgicznych w Polsce - Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Łodzi. Poza tym zajmuje się zabiegami z zakresu medycyny estetycznej.
Ukończyła studia podyplomowe „Kosmetologia lekarska z medycyną estetyczną”. Ma na swoim koncie wiele kursów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Stale rozwija swoje umiejętności biorąc udział w specjalistycznych kursach czy konferencjach.


lek. med. Piotr Ginter
specjalista chorób wewnętrznych, lekarz medycyny estetycznej
Absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (II stopień specjalizacji choroby wewnętrzne). Ekspert z zakresu medycyny estetycznej i anti- aging. Wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas licznych szkoleń i konferencji. W Velvet Clinic przeprowadza zabiegi usuwania i wypełniania zmarszczek, mezoterapię igłową, lipolizę, modelowanie i powiększanie ust.


Dr n. med. Emilia Jesień-Lewandowicz Dr n. med. Emilia Jesień-Lewandowicz
specjalista onkolog - radioterapeuta, lekarz medycyny estetycznej
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Udziela konsultacji z zakresu onkologii dotyczących strategii prowadzenia diagnostyki onkologicznej, sposobu optymalnego postępowania terapeutycznego i możliwości prowadzenia skojarzonego leczenia onkologicznego. Zajmuje się medycyną regeneracyjną i estetyczną. Zainteresowanie tą dziedziną wzięło się z troski o stan skóry pacjentów poddawanych leczeniu onkologicznemu.
W celu zgłębienia jej tajników ukończyła studia podyplomowe o kierunku „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy”. Z początku sceptycznie nastawiona do „poprawiania siebie” jest dziś gorącym orędownikiem „dbania o siebie”. Medycyna estetyczna nie jest już bowiem brzydkim kaczątkiem prawdziwej medycyny i narzędziem do produkcji przerysowanych twarzy, a korzystanie z jej dobrodziejstw przestało być wybrykiem i tematem tabu. Umiejętnie dobrane i wykonane zabiegi w sprawnych, lekarskich rękach mogą przynieść pacjentom wiele dobrego, ulżyć w skrywanych kompleksach, usunąć stygmaty i sprawić, że upływ lat nie będzie tak dokuczliwy. Wykonuje zabiegi z zakresu szeroko pojętej medycyny regeneracyjnej, anti-aging i estetycznej, stanowiące uzupełnienie lub alternatywę dla radykalnych procedur chirurgicznych. Wraz z mężem, chirurgiem, wspólnie ustalają najbardziej optymalne postępowanie i dobierają odpowiednie techniki, aby wyjść naprzeciw najczęściej zgłaszanym przez pacjentów problemom, takim jak: wiotkość i starzenie się skóry, zmarszczki i bruzdy, przebarwienia, blizny, ubytki objętości w obrębie twarzy, cellulit, lokalne zaburzenia dystrybucji tkanki tłuszczowej, nadpotliwość, łysienie, zmiany naczyniowe i pajączki.

Dr n. med. Michał Lewandowicz Dr n. med. Michał Lewandowicz
specjalista chirurg, onkolog
Zajmuje się diagnostyką, leczeniem chirurgicznym i prowadzeniem kontroli po leczeniu nowotworów, m.in. piersi, przewodu pokarmowego, tkanek miękkich i czerniaków.
Jest ekspertem w dziedzinie dermatoskopii, czyli badania znamion barwnikowych przy pomocy dermatoskopu. Swoją wiedzę stale weryfikuje oraz pogłębia - bezpośrednio, poprzez korelację własnych rozpoznań dermatoskopowych z wynikami badań histopatologicznych, oraz pośrednio - analizując i omawiając w grupach dyskusyjnych zdjęcia z dermatoskopii, wykonywane przez kolegów z całego świata.
Jest członkiem zespołu Breast Cancer Unit, który zajmuje się leczeniem kobiet chorych na raka piersi i operacjami rekonstrukcyjnymi, zarówno pierwotnymi, jak i odroczonymi - z wykorzystaniem implantów i tkanek własnych pacjentek (płaty LD, TRAM).
W ciągu roku uczestniczy w konferencjach i kongresach onkologicznych, starając się zdobywać i wprowadzać do praktyki najnowszą wiedzę w tej niezwykle dynamicznej dziedzinie medycyny. Regularnie bierze udział w warsztatach z chirurgii rekonstrukcyjnej.
Doświadczenia zdobywane podczas współpracy z chirurgiem plastycznym, wykorzystuje zarówno w onkologii - podczas zabiegów rekonstrukcyjnych - jak i w niezwykle przyjemnej dziedzinie swojej praktyki, jaką jest chirurgia estetyczna. Wykonuje między innymi:
- operacje piersi - powiększanie piersi, wszczepianie implantów, podnoszenie wiotkich piersi (mastopeksja), redukcyjną mammoplastykę (zmniejszanie i podnoszenie piersi), operacje ginekomastii u mężczyzn;
- operacje twarzy - face-lifting, plastykę powiek górnych i dolnych, plastykę uszu, plastykę czerwieni wargowych (w tym bardzo popularny w LA lifting wargi górnej);
- operacje brzucha - abdominoplastykę, operacje rozstępu mięśni prostych i przepukliny kresy białej.