Dr n. med. Emilia Jesień-Lewandowicz. Onkolog, lekarz medycyny estetycznej. Udziela konsultacji z zakresu onkologii dotyczących strategii prowadzenia diagnostyki onkologicznej, sposobu optymalnego postępowania terapeutycznego i możliwości prowadzenia skojarzonego leczenia onkologicznego. Zajmuje się również medycyną regeneracyjną i estetyczną. Jak sama przyznaje "zainteresowanie tą dziedziną medycyny zrodziło się z troski o stan skóry pacjentów poddawanych leczeniu onkologicznemu". Ukończyła studia podyplomowe o kierunku „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy”. Jest dziś gorącym orędownikiem „dbania o siebie” i uważa, że medycyna estetyczna zajmuje pełnoprawną pozycję wśród innych specjalizacji medycznych.

"Wykonuję zabiegi z zakresu medycyny regeneracyjnej, anti-aging i estetycznej, będące uzupełnieniem lub alternatywą dla radykalnych procedur chirurgicznych, takich jak: wiotkość i starzenie się skóry, zmarszczki i bruzdy, przebarwienia, blizny, ubytki objętości w obrębie twarzy, cellulit, lokalne zaburzenia dystrybucji tkanki tłuszczowej, nadpotliwość, łysienie, zmiany naczyniowe i pajączki. Uważam, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mogą ulżyć pacjentom w skrywanych kompleksach, usunąć stygmaty i sprawić, że upływ lat nie będzie tak dokuczliwy".


Dr n. med. Michał Lewandowicz. Chirurg, specjalista z zakresu chirurgii onkologicznej oraz chirurgii ogólnej. Pracuje w Regionalnym Ośrodku Onkologicznym, gdzie współtworzy nowoczesny zespół Breast Cancer Unit, zajmujący się leczeniem kobiet z rakiem piersi. W codziennej praktyce, poza operacjami onkologicznymi, wykonuje zabiegi rekonstrukcyjne i onkoplastyczne, które stwarzają chorym możliwość nie tylko skutecznej terapii, ale również uzyskanie dobrego wyniku estetycznego po zakończeniu leczenia.

Drugą dziedziną, pozwalającą na realizację plastycznych pasji dr Michała Lewandowicza, jest chirurgia estetyczna. Przeprowadza m.in. operacje powiększania piersi (implanty, transfer własnej tkanki tłuszczowej), plastyki i podniesienia piersi oraz redukcji zbyt obfitych piersi. Zajmuje się również korekcją uszu, plastyką powiek, liftingiem twarzy i szyi oraz wykonuje operacje plastyki brzucha np. u kobiet z wiotkością powłok i przepukliną kresy białej po przebytych ciążach.

"Standardowo wykonuję specjalistyczne badanie dermatoskopowe u każdego pacjenta, zgłaszającego się z powodu znamion, oraz konsultuję pacjentów skierowanych przez innych lekarzy z podejrzanymi zmianami skórnymi. Regularnie biorę udział w szkoleniach z dermatoskopii i uczestniczę w konsyliach telemedycznych w ramach międzynarodowej grupy „Dermatoscopy”" - mówi o sobie dr Michał Lewandowicz.


Lekarz medycyny Piotr Ginter - absolwent Akademii Medycznej w Łodzi (II stopień specjalizacji choroby wewnętrzne). Ekspert z zakresu medycyny estetycznej i anti- aging. Wiedzę i doświadczenie zdobywał podczas licznych szkoleń i konferencji. W Velvet Clinic przeprowadza zabiegi usuwania i wypełniania zmarszczek, mezoterapię igłową, lipolizę, modelowanie i powiększanie ust.


Milena Rohacewicz - magister kosmetologii, ukończyła studia na wydziale farmaceutycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Jest również absolwentką studiów podyplomowych o specjalności spa and wellnes w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie.

Milena posiada wieloletnie doświadczenie w zawodzie. Specjalizuje się w zabiegach aparaturowych: laser Lightsheer Duet, IPL, fale radiowe, endermologia, thermolifting Soprano Ice Platinum oraz w zabiegach kosmetologicznych, takich jak: pielęgnacja twarzy i ciała marek Meder Beauty, Herla, Is Clinical, a także peelingach medycznych.

Milena podkreśla, że praca kosmetologa to dla niej nie tylko wykształcenie i zdobyte doświadczenie, ale co najważniejsze - pasja. "Nieustanie poszerzam swoją wiedzę, aby sprostać oczekiwaniom Klientów. Największą satysfakcję w pracy kosmetologa sprawia mi zadowolenie pacjenta i poszerzające się grono stałych klientek" - dodaje. W pracy ceni kontakt z ludźmi. Podczas zabiegu udziela profesjonalnych konsultacji kosmetologicznych, aby pomóc pacjentom w doborze programów zabiegowych oraz tworzeniu pielęgnacji domowej.


Agata Słubik - absolwentka kosmetologii i promocji zdrowia. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu depilacji laserowej, zamykania naczyń, fotoodmładzania oraz modelowania sylwetki. Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Poza kosmetologią Agata interesuje się również medycyną estetyczną.

"Empatia i wrażliwość jakie posiadam, pomagają w pełni zrozumieć potrzeby klienta i szczerze doradzić najefektywniejsze metody, w odpowiedzi na ich oczekiwania. Praca jest niewątpliwie moją pasją, a zaangażowanie i serce jakie w nią wkładam, doceniane są w postaci sympatii i zaufania ze strony klientów, za co serdecznie dziękuję" - mówi o sobie Agata.


Urszula Smólska - magister kosmetologii, absolwentka Wydziału Farmaceutycznego na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Specjalizuje się w zabiegach depilacji laserowej, endermologii, usuwaniu naczyń oraz przebarwień, a także w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Ula podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach prowadzonych przez najlepsze marki kosmetologiczne, m.in: Light Sheer oraz Lumenis, Is Clinical, Meder Beauty i ELLA Professional.

"Podczas wykonywania zabiegów najchętniej rozmawiam z pacjentkami o korzyściach, jakie przyniosą dla ich cery i sylwetki, oraz o zaletch ze stosowania medycyny estetycznej. Aby zachęcić pacjentki do skorzystania z innych zabiegów opowiadam o każdym, który polecam. Staram się wyjasnić, w jaki sposób przebiega zabieg, jakie możemy uzyskać efekty. Często przedstawiam je na własnym przykładzie" - mówi Urszula.